Nasz zespół ekspertów

Każdego dnia ciężko pracujemy, żeby zapewnić Ci dużą dokładność i wiarygodność treści w serwisie Mój Seksuolog. Nasz zespół to najlepsi seksuolodzy o ogromnym doświadczeniu. Dysponują zróżnicowaną i rozległą wiedzą specjalistyczną.

Ciężko pracujemy, żeby wszystkie nasze artykuły związane z życiem seksualnym i zdrowym trybem życia były zrozumiałe i łatwe do zastosowania w życiu. Bardzo ważne jest dla nas, żebyś mógł podejmować jak najlepsze świadome decyzje.


Poznaj nasz zespół ekspertów

Dominika Jankowska

seksuolog kliniczny, Dominika Jankowska

„Ukończyłam Uniwersytet Warszawski dzięki czemu stałam się psychoterapeutką. Uwielbiam poszerzać swoją wiedzę, dlatego już kilka lat później stałam się seksuologiem klinicznym. Pracując w zawodzie od wielu lat zdobyłam mnóstwo certyfikatów i nagród, ale przyznam, że największą moją nagrodą są podziękowania od moich pacjentów. To dzięki nim czerpię inspirację do działania. Zdecydowałam się na założenie strony MójSeksuolog.pl na której razem z innymi specjalistami udostępniamy za darmo specjalistyczną wiedzę z zakresu problemów seksualnych. Poza pracą biorę czynny udział w walce o równość kobiet, a także wszystkich mniejszości. Jestem matką dwójki uśmiechniętych dzieciaczków, które bardzo kocham. W wolnych chwilach uczęszczam na tenisa ziemnego, a także spędzam dużo czasu w kuchni.”

Sprawdź moje artykuły

Przemysław Kamiński

Przemysław Kamiński, seksuolog

„Ukończyłem Uniwersytet Warszawski. Z zawodu jestem seksuologiem klinicznym i działam w zawodzie nieprzerwanie od 20 lat. Przez lata mojej pracy zostałem doceniony dzięki uzyskaniu Certyfikatu Superwizora Psychoterapii Zaburzeń Seksualnych oraz innych mniejszych certyfikatów i nagród. Chyba nie skłamię jeśli powiem, że pomogłem już tysiącom osób uporać się z problemem zaburzeń seksualnych. 20 lat doświadczenia sprawiło, że postanowiłem zacząć dzielić się moją wiedzą w Internecie – kompletnie za darmo. Chcę uświadamiać ludzi, że problemy seksualne to problemy jak każde inne i nie należy się ich wstydzić. Jestem również mężem i ojcem. Poza pracą regularnie pływam na mazurach – uwielbiam żeglarstwo. W wolnych chwilach łowię ryby i majsterkuję w swoim garażu.”

Sprawdź moje artykuły