O nas

Właścicielem serwisu jest Dominika Jankowska – bardzo doświadczona Pani seksuolog. Od wielu lat pomaga parom uporać się z nawet największymi problemami. Serwis jest prowadzony wspólnie z innymi specjalistami w szczytnym celu, czyli dostarczenia treści godnych zaufania.

Nasz cel to dostarczanie rzetelnych i godnych zaufania treści. Chcemy pomóc Ci osiągnąć satysfakcjonujące życie seksualne!

Na naszym serwisie znajdziesz artykuły z zakresu zdrowia seksualnego. Publikujemy głównie porady, ale musisz pamiętać, że nie zastąpią one wizyty u lekarza. Nasze treści traktuj tylko jak wiedzę.

Seks jest niezwykle ważny w życiu każdego człowieka i niezależnie od tego jak duże problemy masz – jesteśmy tutaj po to, żeby Cię wesprzeć i nastawić pozytywnie.

Nasze artykuły są proste i sprawdzone – pisane przez doświadczonych ekspertów. Dzięki temu możemy przebić się przez liczne „fake newsy”, które zalewają internet.

Chcemy pomóc Ci osiągnąć satysfakcjonujące życie seksualne.

Nasz zespół w sposób obiektywny podejmuje wszystkie aspekty życia seksualnego, ponieważ chcemy być źródłem wiedzy dla wszystkich osób. Jesteśmy często pytani o najróżniejsze rzeczy, dlatego uważnie słuchamy – najważniejsza dla nas jest empatia w stosunku do drugiego człowieka. Naszą ciężką pracą chcemy udowodnić Ci, że bardzo zależy nam na Twoim zdrowiu seksualnym…

Chcemy być pomocą dla każdego człowieka z problemami, dlatego mamy nadzieję, że wykorzystasz należycie wiedzę którą się za darmo dzielimy.

Dziękujemy, że z nami jesteś,
Zespół MójSeksuolog.pl


Nasze treści są publikowane przez najlepszych specjalistów

Każdy artykuł opublikowany w tym serwisie powstał w wyniku pracy doświadczonych specjalistów seksuologów o ogromnym doświadczeniu. Wiedza, doświadczenie, ukończone studia czy zdobyte liczne nagrody sprawiają, że możemy dostarczyć Tobie rzetelne treści i udzielić rad.

Nasz cel jest bardzo prosty… Chcemy udostępniać przydatne, ale zrozumiałe treści, żeby nasi czytelnicy mogli podejmować świadomie możliwie jak najlepsze decyzje, które mogą mieć wpływ na ich życie seksualne.

Poznaj lepiej nasz zespół specjalistów

Stawiamy ogromny nacisk na to, żeby nasze treści były wiarygodne. Odwołujemy się do oficjalnych badań, testów i zagranicznych publikacji naukowych. Nasze treści są tworzone i weryfikowane przez wykwalifikowanych seksuologów klinicznych.

Każdy artykuł poddajemy szczegółowej ocenie przez lekarzy, żeby zapewnić naszym czytelnikom najwyższy poziom wiarygodności. Nasze wytyczne są bardzo ścisłe, dlatego nie tylko cytujemy wiarygodne źródła, ale także podajemy odnośniki do tych źródeł. Nasi eksperci ciężko pracują każdego dnia, dlatego regularnie aktualizujemy nasze artykuły, kiedy tylko pojawiają się najnowsze informacje.

Poznaj lepiej nasz proces tworzenia treści


Ciężko pracujemy każdego dnia, żeby dzielić się medyczną wiedzą w prosty i zrozumiały sposób. Chcemy przekazać Ci rzetelną wiedzą dotyczącą życia seksualnego. Pamiętaj, że zaburzenia seksualne są normalnym problemem, który warto omówić z lekarzem.

Możesz zadać nam pytanie lub zostawić feedback jeśli znajdziesz jakieś błędy w naszych artykułach.

Email kontaktowy: kontakt@mojseksuolog.pl

Feedback: feedback@mojseksuolog.pl