Czy pestki dyni działają na potencję?

Każdy artykuł przed publikacją jest dokładnie badany, żeby upewnić się, że treści są rzetelne, aktualne i obiektywne. Nasz zespół składa się z doświadczonych seksuologów. Poznaj nasz proces tworzenia treści.
pestki dyni na potencję

Spożywanie produktów wzmacniających libido, takich jak pestki dyni dla libido, może zapewnić odpowiednią równowagę hormonów i może sprawić, że zbliżysz się do docelowej satysfakcji seksualnej.

Już zaledwie 1/4 szklanki pestek dyni może pozytywnie zadziałać. Pestki dyni na libido to bardzo dobre źródło cynku mineralnego.

Aby zwiększyć poziom testosteronu, musisz dodać do swojej diety cynk. Cynk jest najlepszym minerałem seksualnym i odgrywa bardzo dużą rolę w blokowaniu enzymu, który przekształca testosteron w estrogen.

Niedobór cynku może skutkować niską liczbą plemników i słabym popędem seksualnym [1].

Wychodzi na to, że pestki dyni mogą działać pozytywnie na potencję, ponieważ cynk to minerał, który dba o sprawność seksualną, a pestki dyni są jego bogatym źródłem.

Jednak samo stosowanie pestek dyni może nie wystarczyć, żeby osiągnąć zadowalające efekty. Wprowadź do swojego życia więcej ruchu, a także zadbaj o swoją dietę.

Reklama
Nr.1 wśród mężczyznEron Plusprodukt
Zwiększa ochotę na seks
Zapewnia silne i długie erekcje
Pozwala wytrzymać dłużej
Zapewnia niezapomniane orgazmy
Chcę zamówić Eron Plus
Nr.1 wśród kobietFemin Plusprodukt
Zwiększa ochotę na seks
Przyspiesza podniecenie
Poprawia nawilżenie pochwy
Zapewnia niezapomniane orgazmy
Chcę zamówić Femin Plus
Koniec reklamy

Oto kilka pokarmów, które również zwiększają libido

1. Jeżyny

Kilka dni może załatwić sprawę. Aby zwiększyć libido i wytrzymałość seksualną Ze względu na wysoką jakość fitochemiczną, weź 10 kawałków lub łyżkę nasion kilka godzin przed rozpoczęciem współżycia.

2. Arbuz

Weź kilka plasterków, zanim zaczniesz uprawiać seks, aby uzyskać lepsze wrażenia.

Arbuz zawiera fitoskładnik o nazwie cytrulina, a po przekształceniu przez nasz organizm staje się argininą, która jest formą aminokwasu, który zwiększa poziom tlenku azotu w naszym ciele, który pomaga rozluźnić naczynia krwionośne i zwiększyć przepływ krwi w taki sam sposób, jak robi to Viagra.

Podobne: Czy jedzenie arbuza poprawia potencję?

Arbuz ma jeszcze więcej likopenu niż pomidory, a likopen rywalizuje z Viagrą. Zdrowy przepływ krwi może spowodować pobudzenie, obrzęk i nawilżenie tkanek.

3. Żeń-szeń

Wzmocnij swoją pierwotną energię. Filiżanka herbaty z żeń-szeniem raz dziennie jest niesamowitym wzmacniaczem libido i może pomóc poprawić ogólne życie seksualne.

Zawiera związek ginsenozydu, rodzaj związku, który pomaga oddziaływać na tkankę gonad odpowiedzialną za produkcję nasienia, jednocześnie zwiększając satysfakcję seksualną.

Podobne: Czy warto brać żeń-szeń koreański na lepszą potencję?

Może również pomóc w zapobieganiu zaburzeniom erekcji.

4. Sałata

Miska sałaty podkręci Twój popęd seksualny. Sałata, taka jak lodowa, zawiera opiaty, które mogą pomóc w aktywacji hormonów płciowych.

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że te kilka wskazówek, którymi się podzieliliśmy, może doprowadzić Cię do szczęśliwszego, lepszego i bardziej ekscytującego życia seksualnego. Jednak nadejdzie czas, bez względu na to, ile z tych wzmacniaczy libido zjemy, w których nie będzie w stanie zaspokoić potrzeb naszego organizmu, tak jak się spodziewaliśmy, zwłaszcza gdy dogonił nas wiek.

Artykuł zweryfikowany i opublikowany przez Dominika Jankowska

Ukończyłam Uniwersytet Warszawski dzięki czemu stałam się psychoterapeutką. Uwielbiam poszerzać swoją wiedzę, dlatego już kilka lat później stałam się seksuologiem klinicznym. Pracując w zawodzie od wielu lat zdobyłam mnóstwo certyfikatów i nagród, ale przyznam, że największą moją nagrodą są podziękowania od moich pacjentów. To dzięki nim czerpię inspirację do działania. Zdecydowałam się na założenie strony MójSeksuolog.pl na której razem z innymi specjalistami udostępniamy za darmo specjalistyczną wiedzę z zakresu problemów seksualnych. Poza pracą biorę czynny udział w walce o równość kobiet, a także wszystkich mniejszości. Jestem matką dwójki uśmiechniętych dzieciaczków, które bardzo kocham. W wolnych chwilach uczęszczam na tenisa ziemnego, a także spędzam dużo czasu w kuchni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *