Viagra domowej produkcji – Jak zrobić naturalną Viagrę?

Każdy artykuł przed publikacją jest dokładnie badany, żeby upewnić się, że treści są rzetelne, aktualne i obiektywne. Nasz zespół składa się z doświadczonych seksuologów. Poznaj nasz proces tworzenia treści.
jak zrobić naturalną viagrę

Możesz pożegnać się ze standardową Viagrą.

Po co wychodzić do apteki i kupować drogą Viagrę skoro teraz możesz spokojnie zrobić ją w domu? Jednym z najzdrowszych i najświeższych składników używanych do tego jest arbuz.

Jednak jeszcze 2 składniki odgrywają bardzo ważną rolę. Mieszanka tych trzech składników może być idealnym inspiratorem przyjemności.

Zastanawiasz się jak zrobić naturalną Viagrę?

Naukowcy i badacze zajmujący się zdrowiem wyjaśniają, że sok z arbuza sam w sobie jest „naturalną viagrą”. Według raportu healthfoodstar.com, spożywanie arbuza pomaga zwiększyć libido u mężczyzn z łagodnymi lub umiarkowanymi zaburzeniami erekcji.

Badanie opublikowane w czasopiśmie „Urology” mówi nam, że arbuz zawiera l-cytrulinę, która jest ważnym aminokwasem w życiu mężczyzn. Poprawia przepływ krwi do penisa, a także nie powoduje skutków ubocznych, które można mieć po Viagrze.

Ten owoc ma dużą ilość witaminy C i 92% wody. Jest korzystny dla osób zmagających się z impotencją.

Przepis na domową Viagrę

Składniki:

  1. ¼ arbuza,
  2. 1 cytryna,
  3. 1 granat.

Weź blender i zmieszaj wszystkie składniki, a następnie dobrze wymieszaj całość. Wlej sok do butelki i przechowuj w lodówce.

Jak spożywać:

Codziennie rano wypij 1/3 szklanki soku na pusty żołądek. Wykonaj ten sam proces przed obiadem.

Ten zdrowy i naturalny sok niesamowicie poprawi krążenie krwi w okolicy intymnej i pomoże Ci lepiej funkcjonować w łóżku.

Ta mieszanka może być używana przez każdego, ponieważ nie powoduje skutków ubocznych.

Artykuł zweryfikowany i opublikowany przez Przemysław Kamiński

Ukończyłem Uniwersytet Warszawski. Z zawodu jestem seksuologiem klinicznym i działam w zawodzie nieprzerwanie od 20 lat. Przez lata mojej pracy zostałem doceniony dzięki uzyskaniu Certyfikatu Superwizora Psychoterapii Zaburzeń Seksualnych oraz innych mniejszych certyfikatów i nagród. Chyba nie skłamię jeśli powiem, że pomogłem już tysiącom osób uporać się z problemem zaburzeń seksualnych. 20 lat doświadczenia sprawiło, że postanowiłem zacząć dzielić się moją wiedzą w Internecie – kompletnie za darmo. Chcę uświadamiać ludzi, że problemy seksualne to problemy jak każde inne i nie należy się ich wstydzić. Jestem również mężem i ojcem. Poza pracą regularnie pływam na mazurach – uwielbiam żeglarstwo. W wolnych chwilach łowię ryby i majsterkuję w swoim garażu.

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.