Drink na potencję – Co pić na lepszą potencję?

Każdy artykuł przed publikacją jest dokładnie badany, żeby upewnić się, że treści są rzetelne, aktualne i obiektywne. Nasz zespół składa się z doświadczonych seksuologów. Poznaj nasz proces tworzenia treści.
drink na potencję

Wraz z wiekiem nasze ciało ulega wielu zmianom, a wraz z Twoim ciałem zmienia się również Twoja wytrzymałość seksualna. Możesz doświadczyć niskiego libido lub zaburzeń erekcji.

U kobiet jedną z głównych obserwowanych zmian jest suchość pochwy. Nie oznacza to, że twoja sprawność seksualna się skończyła.

Możesz prowadzić aktywne życie seksualne przez całe życie, prowadząc zdrowy tryb życia. Ćwiczenia i odpowiedni rodzaj jedzenia pomogą ci iść dalej.

Będziesz w stanie wytrzymać dłużej, włączając kilka napojów do swojego planu dziennej diety. Te dodatki sprawią, że Twoje sesje miłosne będą trwać dłużej.

Jaki jest najlepszy drink na potencję? Oto lista napojów, które zwiększą twoją wytrzymałość seksualną.

Reklama
Nr.1 wśród mężczyznEron Plusprodukt
Zwiększa ochotę na seks
Zapewnia silne i długie erekcje
Pozwala wytrzymać dłużej
Zapewnia niezapomniane orgazmy
Chcę zamówić Eron Plus
Nr.1 wśród kobietFemin Plusprodukt
Zwiększa ochotę na seks
Przyspiesza podniecenie
Poprawia nawilżenie pochwy
Zapewnia niezapomniane orgazmy
Chcę zamówić Femin Plus
Koniec reklamy

1. Sok z aloesu

Według niektórych badań sok z aloesu może zwiększać produkcję testosteronu [1], który jest głównym męskim hormonem płciowym.

Picie soku z aloesu może skutkować zwiększoną energią seksualną i wysokim libido.

Sok z aloesu jest również ogólnie dobry dla twojego zdrowia.

2. Sok z granata

Według badań sok z granatów może poprawiać zaburzenia erekcji, ponieważ zawiera wysokie stężenie przeciwutleniaczy, które poprawiają krążenie krwi.

Sok z granatów może również obniżyć ryzyko chorób serca.

3. Mleko

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego nowożeńcom podaje się szklankę mleka w noc poślubną? To dlatego, że mleko pomaga w utrzymaniu zdrowego popędu seksualnego [2].

Mleko jest pełne składników odżywczych i zapewnia natychmiastową energię. Upewnij się, czy nie tolerujesz laktozy, zanim wypijesz szklankę mleka przed współżyciem.

4. Koktajl bananowy

Bogaty w enzym znany jako bromelaina, banan może poprawić twoją energię seksualną i libido.

Wskazane jest codzienne picie koktajlu bananowego, ponieważ zawiera witaminy i składniki odżywcze, które zapewniają energię i wytrzymałość.

Możesz także wypić bananowy koktajl mleczny.

5. Sok z arbuza

Arbuzy bogate w aminokwas zwany L-cytruliną mogą wzmacniać erekcję.

Podobne: Czy jedzenie arbuza poprawia potencję?

Obecna w arbuzie L-cytrulina jest przekształcana w organizmie w L-argininę, a związek ten stymuluje produkcję tlenku azotu, co poprawia przepływ krwi do penisa. Pomoże to uzyskać lepszą erekcję.

Artykuł zweryfikowany i opublikowany przez Przemysław Kamiński

Ukończyłem Uniwersytet Warszawski. Z zawodu jestem seksuologiem klinicznym i działam w zawodzie nieprzerwanie od 20 lat. Przez lata mojej pracy zostałem doceniony dzięki uzyskaniu Certyfikatu Superwizora Psychoterapii Zaburzeń Seksualnych oraz innych mniejszych certyfikatów i nagród. Chyba nie skłamię jeśli powiem, że pomogłem już tysiącom osób uporać się z problemem zaburzeń seksualnych. 20 lat doświadczenia sprawiło, że postanowiłem zacząć dzielić się moją wiedzą w Internecie – kompletnie za darmo. Chcę uświadamiać ludzi, że problemy seksualne to problemy jak każde inne i nie należy się ich wstydzić. Jestem również mężem i ojcem. Poza pracą regularnie pływam na mazurach – uwielbiam żeglarstwo. W wolnych chwilach łowię ryby i majsterkuję w swoim garażu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *