Nasz proces tworzenia treści

Zdajemy sobie sprawę z tego, że trudno jest zdobyć zaufanie czytelnika, dlatego na samym wstępnie chcemy podzielić się z Tobą informacjami o tym w jaki sposób nasz zespół ekspertów tworzy treści, które są rzetelne, aktualne, dokładne i jednocześnie napisane zrozumiałym językiem.

Znaleźć informacje dotyczące życia seksualnego to bułka z masłem… Takie informacje są wszędzie. Istnieje mnóstwo serwisów i regularnie powstają nowe, które piszą o zdrowiu. Jednak znaleźć wiarygodne informacje może być już trudnym zadaniem. Mój seksuolog zmienia od teraz zmienia to wszystko! Staramy się sprawić, żeby informacje zdrowotne były dostępne i zrozumiałe na tyle, żebyś był w stanie podejmować możliwie najlepsze decyzje.

W naszych artykułach zwracamy uwagę na Twoje samopoczucie i pomagamy w stworzeniu ważnego związku między stylem życia a seksem. Otwarcie to wspieramy i omawiamy obiektywnie szereg tematów oraz punktów widzenia.

Trudne tematy upraszczamy jak tylko to możliwe i unikamy zamieszania, które jest tak bardzo niepotrzebne… Dzięki temu możesz poczuć się pewnie i podjąć możliwie najlepszą decyzję. Nieważne czego szukasz, My jesteśmy dla Ciebie!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że problemy seksualne u każdego człowieka mogą mieć inne podłoże, dlatego stawiamy na zrozumienie i empatię. Nikogo nie osądzamy. Jesteśmy dla każdego, kto potrzebuje pomocy i lepszego życia seksualnego.

Nasz cel to bycie Twoim zaufanym źródłem informacji. Chcemy pomóc Ci osiągnąć satysfakcjonujące życie seksualne!

Redakcja Mój Seksuolog jest zobowiązana do tworzenia treści wysokiej jakości. Przestrzegamy najwyższych standardów dziennikarskich, żeby zapewnić wam treści godne zaufania! Każdego dnia staramy się, żeby zapewniać Wam bezstronne, aktualne i uczciwe porady ze świata sfery seksualnej.

Treści na stronie MojSeksuolog.pl są tworzone i weryfikowane przez wykwalifikowanych seksuologów klinicznych.

Mamy ścisłe wytyczne dotyczące naszych artykułów. Polegamy głównie na oficjalnych badaniach, agencjach rządowych, akademickich instytutach badawczych i stowarzyszeniach medycznych. Każdy artykuł przed publikacją dokładnie badamy i sprawdzamy wiarygodność źródeł, żeby upewnić się, że wszystko jest wiarygodne, aktualne i obiektywne.

Jesteśmy na bieżąco

Nasz zespół ekspertów każdego dnia monitoruje przestrzeń dotyczącą zdrowia seksualnego i dobrego samopoczucia. Z tego względu regularnie aktualizujemy nasze artykuły gdy tylko pojawiają się najświeższe informacje. Mamy ustalony dokładny harmonogram konserwacji artykułów.

Każdy czytelnik może zwrócić nam uwagę o potencjalnych problemach z naszymi artykułami. Gdy tylko dostajemy taki feedback, podejmujemy natychmiastowe działania. Nasz zespół wtedy dokładnie bada cały artykuł i nanosi odpowiednie poprawki, a następnie publikuje zaktualizowany artykuł.

Jeżeli chcesz zgłosić nam błąd w naszych treściach, przejdź na stronę kontakt.

Używamy zrozumiałego języka

Stawiamy nacisk na to, żeby nasze artykuły były pisane zrozumiałym językiem, ale w odważny i postępowy sposób. Język polski stale ewoluuje, a my razem z nim. Szanujemy dobór słów, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że problemy seksualne każdego dotyczą w inny sposób.

Styl naszych artykułów jest bardzo pozytywny, stara się budzić nadzieję i nawoływać do działania. Starannie dobieramy słowa, żeby zadbać o każdego czytelnika.

Empatia jest dla nas najważniejsza

Wiemy jak trudno jest uzyskać zaufanie Internautów. Chcemy być Twoim zaufanym źródłem informacji, dlatego stawiamy Cię w centrum wszystkiego, czym się zajmujemy. Jako czytelnik jesteś dla nas najważniejszy! Nasi specjaliści są zobowiązani do rozważania punktu widzenia czytelnika. Empatia jest kluczowym elementem do zbudowania zaufania.

Na pewno zauważysz fakt, że nasz język jest ciepły, a wszystkie kroki proste w zrozumieniu i co najważniejsze – są wykonalne. Używamy świadomego i pełnego szacunku języka, żeby zapracować na Twoje zaufanie. Głównym podejściem naszego zespołu redakcyjnego jest empatia.

Chętnie poznamy Twoją opinię

Chcemy zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z użytkowania naszego serwisu, dlatego chętnie dowiemy się czy możemy coś jeszcze poprawić, żeby stać się jeszcze lepszymi.

Jeżeli masz jakieś pytania lub uwagi dotyczące naszych treści, możesz nas łatwo o tym powiadomić, odwiedzając stronę kontakt lub pisząc bezpośrednio na adres feedback@mojseksuolog.pl

Dzięki, że jesteś z nami!